Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 551

У вівторок, 06 вересня 2016 року, голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ разом з працівниками районної ради з робочим візитом побував в селищі Салькове та прийняв участь у пленарному засіданні IX сесії Сальківської селищної ради сьомого скликання.

Пленарне засідання сесії відкрив та вів селищний голова Микола Вікторович ЧОПОВИЙ, який повідомив присутніх про те, що у роботі IX сесії із 14 депутатів селищної ради беруть участь 12 депутатів, а також голова районної ради Д.М. Грабовий, депутати районної ради С.Т. Легун, Д.В. Гірник, спеціаліст-бухгалтер селищної ради Каракоша Л.І., землевпорядник Зварич І.К. та заступник голови виконавчого комітету Маєвський В.А.

На розгляд сесії було запропоновано 6 питань порядку денного:

  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2015 року №33 "Про селищний бюджет на 2016 рік";
  • Про передачу земельної ділянки у власність гр.Тростянецькій Зої Василівні;
  • Про передачу земельної ділянки у власність гр.Федурко Інні Андріївні;
  • Про передачу земельної ділянки у власність гр.Праворському Анатолію Володимировичу;
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2015 року №35 "Про затвердження місцевих програм";
  • Різне.

Так, по питанню щодо внесення змін до рішення селищної ради від 24 грудня 2015 року №33 "Про селищний бюджет на 2016 рік" інформацію надав селищний голова М.В. Чоповий, який повідомив, що є необхідність внести зміни до видаткової та дохідної частини бюджету у загальній сумі 142 тис.грн.

Необхідність внесення відповідних змін полягає в тому, що необхідно вирішити ряд нагальних питань, зокрема для виготовлення медалей "За заслуги" 30 років Чорнобиля, придбання комп’ютерної техніки для обслуговування населення (реєстрація та облік місця проживання громадян), придбання вугілля для селищної ради на період опалювального сезону. Також необхідно виділити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення ремонтних робіт в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів смт. Салькове (перекриття даху спортивного залу).

Чоповий М.В. звернув увагу присутніх на те, що дане питання попередньо було розглянуто та погоджено на засіданні постійної комісії селищної ради з питань бюджету.

В ході роботи сесії селищної ради депутатами було розглянуто та погоджено питання щодо передачі земельних ділянок у власність гр. Тростянецькій З.В., Федурко І.А. та Праворському А.В. згідно висновків відділу Держгеокадастру в Гайворонському районі, а також внесено зміни до рішення селищної ради від 24.12.2015 року №35 "Про затвердження місцевих програм".

Після пленарного засідання сесії Сальківської селищної ради очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ разом з депутатами районної ради Гірником Д.В. та Легуном С.Т. провів особистий прийом громадян.

Так, основним питанням, з яким до очільника району зверталися мешканці населеного пункту було питання медичної галузі. Зокрема, громадян хвилювало питання забезпечення сімейним лікарем, так як сімейний лікар знаходився в західній частині міста Гайворон, а тому жителям селища Салькове було незручно добиратися.

Цього ж дня голова районної ради зустрівся з головним лікарем КЗ "ЦПМСД" Тетяною РАДІОНОВОЮ. Під час зустрічі керівник Центру медико-санітарної допомоги та очільник районної ради знайшли компроміс у вирішенні даного питання та закріпили за Сальківською лікарською амбулаторією дільничного лікаря-терапевта ТЮТЮНИКА Володимира Васильовича, який буде приймати в місті Гайвороні а також двічі на місяць буде проводити прийом громадян в смт. Салькове.

Крім того, Т.В. Радіонова зазначила, що як тільки буде проводитись розподіл на м.Гайворон лікаря-інтерна загальної практики сімейної медицини, він буде призначений в селище Салькове.

 

___________________________________

 « повернутися до списку новин