Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 266

 

Минулого тижня Гайворонщина відзначила професійне свято –

День медичного працівника.

В урочистих заходах з нагоди цього свята взяли участь голова районної ради Дмитро Грабовий, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко, працівники та ветерани медичної галузі, громадськість, жителі району.

 

 

 


Очільник районної влади Д.М.Грабовий висловив найтепліші слова вдячності усім, хто, не шкодуючи зусиль та часу, одними із перших приймають на себе і поділяють важкий тягар людського болю й страждань, оберігають найцінніше, що є у людини – її життя, та побажав медикам району добра і злагоди, здоров’я і щастя, добробуту і життєвої енергії, нових досягнень у нелегкій, почесній і такій необхідній праці.

«Без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я населення неможливо!» - зазначив у своєму виступі Дмитро Миколайович.

Після теплих слів вдячності, за сумлінну працю, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у наданні медичної допомоги та з нагоди професійного свята Грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагородженні кращі медичні працівники.

Медикам району було презентовано гарну концертну програму, яку підготували аматори районного Будинку культури. 

 « повернутися до списку новин