Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 524

 

У четвер, 29 грудня 2016 року, відбулось позачергове пленарне засідання
XII сесії районної ради сьомого скликання
, яку відкрив та вів голова районної ради
Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ.


У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Ю.О. Клименко, заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації.

Із 34 депутатів районної ради на пленарне засідання прибуло 26 депутатів.
На порядок денний сесії районної ради було винесено питання:

  • про звільнення головного лікаря КЗ "Гайворонська ЦРЛ" Шиян С.М.
  • про призначення т.в.о. головного лікаря КЗ "Гайворонська ЦРЛ" Пісової А.С.

На початку роботи сесії очільник районної ради Д.М. Грабовий повідомив присутніх про те, що на засіданні постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я, соціального захисту населення та учасників антитерористичної операції на сході України запропоновані питання порядку денного були розглянуті та погоджені для затвердження на сесії.

Відтак, по питанню про звільнення головного лікаря КЗ "Гайворонська ЦРЛ" Шиян С.М. у зв’язку з закінченням строку контракту поінформував присутніх голова районної ради Дмитро Грабовий, який зазначив, що згідно норм Статуту комунального закладу "Гайворонська ЦРЛ", який був затверджений депутатами попереднього скликання, депутати районної ради являються роботодавцями для керівника цього комунального закладу. Дія контракту закінчується 01 січня 2017 року. Враховуючи те, що депутати на минулій сесії районної ради своїм рішенням не продовжили дію контракту - сьогодні необхідно прийняти рішення про звільнення головного лікаря.
Саме ж рішення набере чинності 01 січня 2017 року. 
Після обговорення даного питання рішення більшістю голосів було прийнято.

По питанню щодо призначення виконуючого обов'язки головного лікаря КЗ "Гайворонська ЦРЛ" депутатський загал також поінформував голова районної ради Д.М. Грабовий.

Так, очільник районної ради зазначив, що дане питання вивчалось на засіданнях комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я, соціального захисту населення та учасників антитерористичної операції на сході України та Президії районної ради, за результатами яких депутати погодили кандидатуру заступника головного лікаря Пісової А.С. 

Одночасно Дмитро Грабовий підкреслив, що члени Президії внесли зміни до проекту рішення зазначивши, що тимчасово виконуючим обов'язки головного лікаря призначити Пісову А.С. з 02 січня 2017 року на строк до призначення головного лікаря КЗ "Гайворонська ЦРЛ" на пленарному засіданні сесії районної ради.
Рішення з даного питання було також прийнято більшістю голосів.

 

« повернутися до списку новин