Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 525

У п’ятницю, 01 квітня 2016 року, відбулось пленарне засідання шостої сесії районної ради сьомого скликання. Відкрив і вів пленарне засідання голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ.


У роботі сесії прийняли участь голова районної державної адміністрації Ю.О.Клименко, заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь районної держадміністрації, керівники установ та організацій району, міський, селищні та сільські голови, представники політичних партій та громадських організацій.

Після відкриття пленарного засідання сесії районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ повідомив присутніх про те, що 16 березня після довгої хвороби пішла з життя дуже порядна, щира та доброзичлива людина Зоя Юріївна ХОХА, яка була депутатом районної ради двох скликань, працювала заступником голови районної ради п’ятого скликання. Вона запам'яталася всім нам, як людина з активною громадянською позицією та власною думкою, толерантною та уважною до колег та друзів вона ніколи не йшла на компроміс з совістю.  Для кожного вона мала добре слово.
Пам'ять про Хоху З.Ю. присутні вшанували хвилиною мовчання.

На порядок денний шостої сесії районної ради сьомого скликання було запропоновано розглянути ряд важливих питань, зокрема:

  • Про внесення змін до складу Президії районної ради
  • Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року №16 "Про районний бюджет на 2016 рік" (у редакції рішення районної ради від 14 січня 2016 року №33). 
  • Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Гайворонського району за 2015 рік.
  • Про внесення змін до районної цільової соціальної програми "Шкільний автобус" на 2015-2018 роки.
  • Про реформування ДЗМІ "Гайворонські вісті" та РВЦ "Гайворонщина".
  • Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. 
  • Про депутатський запит Пойди В.В.
  • Про направлення на навчання.

 

 

По першому питанню голова районної ради Д.М.ГРАБОВИЙ зазначив, що відповідно до Регламенту на адресу районної ради надійшло подання про реєстрацію депутатської групи "Влада-громад" метою діяльності якої є захист інтересів жителів територіальних громад району. До складу депутатської групи увійшло 10  депутатів:

Голова депутатської групи: 
ОПАЛЕНКО Анатолій Якович

 

  
 

Члени депутатської групи:
(від політичної партії "Громадянська позиція") 
Пойда Віталій Васильович
Пустовойт Валентин Григорович
Кроть Петро Михайлович
Хороленко Наталія Валентинівна
(від РО "Радикальна партія Олега Ляшка")
Гончарук Валерій Вікторович
Думанський Андрій Анатолійович
Мараховський Ігор Володимирович
(від партії Пенсіонерів України)
Рябокучма Микола Семенович
Опаленко Тамара Дмитрівна 


Враховуючи вищевикладене, в районній раді зареєстрована депутатська група, а відповідно до Регламенту районної ради сьомого скликання уповноважені представники депутатських фракцій та груп мають право входити до складу Президії районної ради. Тому необхідно внести зміни до рішення районної ради від 11 грудня 2015 року №11 "Про Президію районної ради" та включити до складу Президії Опаленка Анатолія Яковича - уповноваженого представника депутатської групи "Влада громад".

По питанню "Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року №16 "Про районний бюджет на 2016 рік" (у редакції рішення районної ради від 14 січня 2016 року №33)" поінформувала АСАУЛЯК Наталія Володимирівна - заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

Так, в проекті рішення було запропоновано за рахунок надходження трансфертів (іншої субвенції) до районного бюджету збільшити дохідну частину в цілому на  1960,2 тис.грн. (субвенції з обласного бюджету – 1292,8 тис.грн., з місцевих бюджетів нижчого рівня – 667,4 тис.грн.), з них по загальному фонду на 904,3 тис.грн. та по спеціальному фонду 1055,9 тис.грн.

Також для забезпечення потреб видаткової частини бюджету пропонується збільшити внутрішнє фінансування бюджету в сумі 765,0 тис. грн. за рахунок залучення вільного залишку коштів, що склався на початок року по загальному фонду, з яких 650,0 тис. грн. передати до спеціального фонду районного бюджету для забезпечення 50% співфінансування на придбання шкільних автобусів (оскільки відповідно до розпорядження КМУ від 16 грудня 2015 року №1340-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету,  передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році» та додатку 6 рішення обласної ради від 25 березня 2016 року № 47 « Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 грудня 2015 року №16 «Про обласний бюджет на 2016 рік» субвенція на придбання шкільних автобусів надається на засадах співфінансування: 50 відсотків за рахунок залишків освітньої субвенції та 50 відсотків за рахунок коштів місцевих бюджетів).

Одночасно Наталія Володимирівна зауважила, що у даному проекті рішення відповідно до рекомендацій Департаменту фінансів облдержадміністрації враховано перерозподіл видатків на придбання шкільних підручників в сумі 59,4 тис. грн. по спеціальному фонду бюджету.

Враховуючи надходження субвенцій з місцевих рад району щодо затверджених обсягів міжбюджетних трансфертів, напрямків видатків спеціального фонду, які проводяться за рахунок коштів бюджету розвитку, а також враховуючи зміни до видаткової частини бюджету та у зв’язку із надходженням цільових субвенцій з місцевих рад внесено зміни до додатків до рішення районної ради від 24 грудня  2015 року № 16 "Про районний бюджет на 2016 рік" (у редакції рішення районної ради від 14 січня 2016 року №33).
  
Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Гайворонського району за 2015 рік інформацію депутатам надав ОРЕЛ Віталій Миколайович -  заступник голови районної державної адміністрації.

Про внесення змін до районної цільової соціальної  Програми "Шкільний автобус" на 2015-2018 роки поінформувала депутатський загал головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації МАТІЄНКО Світлана Анатоліївна, яка зазначила, що основною причиною необхідності внесення змін до Програми "Шкільний автобус" є придбання нового автобусу для здійснення підвезення учнів в опорні школи району.

Також було розглянуто та погоджено ряд інших питань порядку денного, які попередньо вивчалися на профільних постійних комісіях районної ради.

На завершення пленарного засідання голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ нагадав депутатам про те,  що згідно Регламенту районної ради та чинного законодавства України депутат повинен проводити прийом громадян на території громади, інтереси якої представляє в районній раді, а також звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу не рідше одного разу на рік та запропонував депутатам розробити графіки прийому громадян та хоча б один раз на місяць організовувати зустрічі з виборцями.

 

______________________________________« повернутися до списку новин