Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 510

 

 

25 травня за традицією у навчальних закладах району пройшли урочисті заходи, приурочені закінченню навчального року.

Останній дзвоник сповістив більшості учням
про початок канікул, а для випускників відкрив дорогу в доросле самостійне життя. 


Керівники району відвідали святкові заходи у навчальних закладах району.

Привітати учнів зі святом Останнього дзвоника  до Солгутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завітав голова районної ради Дмитро Миколайович

ГРАБОВИЙ. 


Виступаючи перед присутніми, він подякував освітянам за їхню складну і необхідну працю, побажав їм успіхів, здоров’я та творчого натхнення.

 


"Дорогі школярі, вчителі, батьки !
Щиро вітаю Вас зі святом
Останнього дзвоника!

 
Безмежно дякую вчителям за наполегливу працю з навчання та виховання дітей. Ви самовіддано вкладаєте в дитячі душі добре, вічне, запалюєте вогонь у їхніх серцях. Своєю діяльністю, терпінням та любов’ю Ви формуєте майбутнє Української держави, виховуєте справжніх патріотів Батьківщини. Зичу Вам міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та невичерпної наснаги.

 
Уроки закінчилися, і на школярів чекає пора канікул та відпочинку. Вони набиратимуться сил до наступного навчального року.

Приємно, що цьогоріч учні Гайворонщини здобули не одну перемогу в багатьох конкурсах та олімпіадах. Тож бажаю й надалі впевнено досягати вершин та з легкістю долати труднощі. І нехай перед Вами відкриються нові горизонти" - зазначив у своєму виступі очільник районної влади Дмитро Грабовий.


Звертаючись до одинадцятикласників, Дмитро Миколайович наголосив, що вони, творчі, впевнені, розумні, наполегливі й безпосередні, – майбутнє нашої країни, і закликав їх вірити у власні сили, прагнути більшого і досягати поставленої мети.

Крім того, Дмитро Миколайович подарував навчальному закладу, в якому він розпочинав свою трудову діяльність, три ноутбуки з метою зміцнення матеріально-технічної бази освітнього закладу.

Кращим учням навчального закладу за досягнення в навчанні, спорті, перемог в районних і обласних конкурсах були вручені Диполоми різних ступенів.

На адресу учнів, вчителів та батьків звучали щирі слова побажань. Учням бажали гарних літніх канікул, багато вражень та цікавих пригод. Випускникам, для яких останній дзвоник пролунав востаннє, побажали успіхів у виборі майбутньої професії та впевненості у досягненні своїх цілей.   


Завершилась урочиста лінійка останнім дзвоником, який пролунав на шкільному подвір'ї.
З гарним настроєм та подарунками учні Солгутівської школи поринули у чудову
довгу пору літніх канікул та нових вражень.  

« повернутися до списку новин