Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 423

У вівторок, 17 квітня, дружина Президента України відвідала із робочим візитом Кіровоградську область. 


Під час візиту Марина Порошенко та голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко підписали Меморандум про долучення області до всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», що реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України. 

Голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адмінітсрації Юрій Клименко долучилися до підписання Меморандуму про співпрацю з обласною державною адміністрацією у питаннях створення та функціонування інклюзивно-ресурсних центрів.

Результатом виконання цього Меморандуму буде створення на території району інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими потребами. Відтак, дітки з особливими потребами отримають якісну психолого-педагогічну допомогу та з легкістю інтегруються до сучасного освітнього середовища, отримавши весь спектр освітніх послуг нарівні з іншими дітками.

Для забезпечення доступних і якісних умов навчання дітей з особливими освітніми потребами, Марина Порошен-ко передала Сергію Кузьменку типові проекти інклюзивно-ресурсних цент-рів, які містять усі вимоги і допоможуть представникам органів місцевого самоврядування у формуванні таких центрів, пришвидшать їх створення.


Для забезпечення доступних і якісних умов навчання дітей з особливими освітніми потребами, дружина Президента також передала голові облдержадміністрації типові проекти Медіатеки та Ресурсної кімнати, розроблені Фондом Порошенка та рекомендовані Міністерством регіо-нального розвитку, будівництва та ЖКГ під час створення нового освітнього простору. 

Перша леді відзначила, що сьогодні в Україні вже створено 125 приміщень Медіатек та 30 ресурсних кімнат. Марина Порошенко висловила сподівання, що в найближчому майбутньому ці проекти будуть реалізовані й у Кіровоградській області.

« повернутися до списку новин