Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 526

Голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ прийняв участь засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради, яке відбулося 28 липня 2016 року.

На засіданні Координаційної ради розглядалося ряд важливих питань:

  • Про внесення змін до Положення про Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради.
  • Про внесення змін до складу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради.
  • Про виконання вимог Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" та досвід роботи об’єднаних територіальних громад області.
  • Про стан залучення інвестицій у розвиток Кіровоградської області.

Перед запрошеними виступив Маловисківський міський голова об'єднаної територіальної громади Юрій ГУЛЬДАС, який поінформував про кошти, які вже виділені державою на розвиток новоутвореної об'єднаної територіальної громади та плани щодо їх використання.

"На даний час, навіть дотаційні сільські ради, що увійшли до складу громади вже отримали у свої бюджети по мільйону гривень. Дані кошти одні планують використати на реконструкцію систем водопостачання, інші — на ремонт місцевих доріг. Вже лише в цьому ми бачимо позитив" – заявив Юрій Гульдас.

Чи не найактивніше розглядалося питання про стан залучення інвестицій у розвиток Кіровоградської області. Олександр Чорноіваненко заявив, що виконавчий апарат обласної ради активно працює над можливістю участі місцевих рад в конкурсах на отримання грантів на розвиток територій, та запропонував голова районних рад активно залучатися до даних проектів.

Також членами Координаційної ради розглянуто проект Перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області, що внесений обласною державною адміністрацією на розгляд обласної ради та вирішено рекомендувати районним і міським радам спільно з районними державними адміністраціями сприяти територіальним громадам області у виконанні вимог Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад".

Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко вручив керівникам територіальних громад області посвідчення Верховної Ради України.

_______________________________________

 

« повернутися до списку новин