Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 500

 

Свято останнього дзвоника
у житті кожної людини,
кожного з нас буває лише раз.

Для випускників закінчення шкільного року пов'язане не тільки з радістю, надіями,
але і з легким смутком.

Для них останній дзвоник є початком відліку найбільших змін у житті.

 

 


Аби розділити радість свята, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ
відвідав
Заваллівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст.


З вітальним словом Дмитро Миколайович звернувся до учнів: «Останній дзвоник у школі – це водночас і перший дзвоник дорослого життя для кожного випускника.

Для вас, дорогі одинадцятикласники, починається нове, цікаве, захоплююче життя. Я дякую дирекції та педагогічному колективу школи за плідну працю, за те, що навчаєте і виховуєте нашу молодь у патріотичному дусі, з любов’ю до нашої України. Щиро вітаю випускників з отриманням атестата. Ви – наша велика надія. Будьте відкритими для нових знань, ідей та знайомств. Щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!». 

Також очільник району побажав юним школярам – продуктивно відпочити, набратися яскравих, незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання та подарував підростаючому поколінню навчального закладу сучасний спортивний інвентар.

 

 

Слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята також від учителів, учнів та батьків. Щирими словами привітали випускників учні першого класу. Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих. 

 

 

 


 

Пролунав останній дзвінок і своїм малиновим передзвоном сповістив, що закінчився ще один навчальний рік.

Попереду – пора теплих і веселих літніх канікул для учнів, а для тих, хто закінчив школу, пора юності, нових звершень і досягнень.

 


 « повернутися до списку новин