Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 414

У Затоці, що на Одещині, розпочалася Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування

Форум триватиме з 11 по 14 вересня.
Захід організовує Українська асоціація районних та обласних рад.

Гайворонщину представляє голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.

 

Цьогоріч нарада вирізняється доволі широким територіальним  та адміністративним  представництвом і налічує понад 200 учасників.

Головний меседж сьогоднішнього дня - незмінний курс на децентралізацію як оптимальну та результативну реформу.

В'ячеслав Негода, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України - спікер під час обговорення питань  щодо ходу реформ децентралізації.

До речі, нині в Україні утворено 831 громада, 126 очікують  рішення ЦВК.

Віце-президент Асоціації Віктор Овчарук виступить модератором другого дня наради-семінару під час обговорення питання "Реформа системи охорони здоров’я: роль місцевого самоврядування у наближенні медичних послуг до людей". 

Також підніматимуться питання нормативно-правового забезпечення діяльності місцевих рад, у першу чергу в контексті децентралізації, обговорюватиметься реформування медицини, а також освіти, регіональний розвиток та інше.

Спікерами наради-семінару будуть високопосадовці органів державної влади, фахові експерти та представники міжнародних організацій.

У рамках наради-семінару будуть проведені дебати «Навіщо громадам об’єднуватися», що організовує Проект DESPRO, а також фахові майстерні на тему бюджетної політики та загальної теми про реформу ОМС, Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Формат – інтерактивний. Учасники наради-семінару матимуть змогу напряму поспілкуватися зі спікерами та поділитися досвідом з колегами. 

Нарада-семінар у Затоці стала традиційним заходом Асоціації, що налаштовує діалог між представниками органів місцевого самоврядування та органами державної влади. Інтерактивний формат дозволяє вирішити практичні питання та проблеми, що виникають у місцевих представників при реалізації своїх повноважень.

 « повернутися до списку новин