Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 396

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 


14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також й державне свято - День захисника України.

Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.З цієї нагоди у п`ятницю, 12 жовтня, у сквері Перемоги керівники району разом з представниками громадськості провели урочисте відкриття

Пам'ятного знаку воїнам антитерористичної операції
на Сході України
,

який освятив священнослужитель УПЦ Київського патріархату протоієрей Іоан.

 

Продовжились урочисті заходи в районному Будинку культури, де очільники районної влади разом з представниками громадськості зібрались, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, і хто сьогодні на Сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність. 

Голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, вітаючи зі святом захисників, зазначив: «День захисника Вітчизни підштовхує до розуміння головного: справжні герої – серед нас! І ніхто окрім нас не захистить свою землю, свою державу, свої святині, свою родину!

Всі ми: від солдата до селянина, від державного посадовця до вчителя, від лікаря до робітника – стоїмо на захисті України, своєю працею втілюємо в життя мрію багатьох поколінь про сильну, незалежну, розвинену державу».


Очільник району подякував військовим, учасникам антитерористичної операції, добровольцям та ветеранам за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  та  майбутнього. Дмитро Миколайович побажав усім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Хвилиною мовчання гості та запрошені вшанували пам’ять борців за волю та незалежність України.За особисту мужність, самовіддані дії, виявлені у захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, активну громадянську позицію та з нагоди Дня захисника України

Грамотою Гайворонської районної державної адміністрації та районної ради

нагороджено учасників АТО:

старшого сержанта запасу Беляєва Леоніда Дем'яновича, лейтенанта запасу Борлюкало Олександра Васильовича, старших солдатів запасу Волощука Олександра Олександро-вича та Гніденка Олександра Петровича, молодших сержантів запасу Діхтіренка Михайла Федоровича та Костюка Сергія Олександровича, матросів запасу Мазурика Дмитра Дмитровича та Яницького Максима Павловича, лейтенанта запасу Рожанського Дмитра Сергійовича, солдатів запасу Рудя Руслана Сергійовича та Свербиуса Олександра Станіславовича, сержанта запасу Шиндіна Сергія Миклайовича.

Пам`ятною медаллю "Захисник рідної землі" нагороджено Є.Л.Дядинчука, Д.В.Заморського, М.М,Кравця, В.О.Кричовського, А.А.Палія, В.Ю.Сідину, О.В.Сокура та С.Д.Ставніченка.

Такими ж пам`ятними медалями були нагороджені сім'ї загиблих Ярослава Гайди, Олексія Глобенка, Валерія Грабового, Ігоря Грішина, Ярослава Дрьоміна та Ярослава Шимчика. 

Гарним святковим подарунком став концерт за участі аматорів районного Будинку культури.
Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та віри у мир на нашій землі.

 

« повернутися до списку новин