Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 375

У вівторок, 21 травня, відбулося чергове пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання.


Головував на засіданні очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.


В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, начальники управлінь, відділів та служб районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів органів виконавчої влади, селищні та сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадських організацій, ЗМІ та інші.

Розпочалось засідання із вручення відзнаки.

Голова районної ради Дмитро Грабовий і голова районної державної адміністрації Юрій Клименко вручили Почесну грамоту за підписом першого Президента України Леоніда Кравчука "За вагомий особистий внесок у становлення, розбудову, процвітання України, високий професіоналізм, невичерпну енергію, активну громад-ську позицію і діяльність", пам`ятний орден "За вірність народу України" та Книгу Пошани "Місцеве само-врядування. Народні обранці" - депутату районної ради , голові постійної комісії районної ради з питань земельних ресурсів, агропромислового комплексу, екології та охорони навколишнього середовища, голові ФГ "Ятрань" Григорію Войтенку.

Затвердивши порядок денний, до якого внесено 9 питань, депутати перейшли до їх розгляду.

Першочергово депутати розглянули проекти рішень про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та про внесення змін до рішення районної ради від 18 грудня 2018 року №247 "Про районний бюджет на 2019 рік", з яких проінформувала начальник фінансового управління районної дер-жавної адміністрації Наталія Єжелик.

Доповідач запропонувала районним обранцям затвердити затвердити звіт про виконання районного бюджету  за І квартал 2019 року по доходах у сумі 69190,0 тис.грн., у тому числі по загальному фонду 67233,9 тис.грн.,  по спеціальному фонду – 1956,1 тис.грн. 
По видатках у сумі 68570,0 тис.грн., у тому числі по загальному фонду – 66839,7 тис.грн., по спеціальному – 1730,3 тис.грн. 

Також районні обранці заслухали інформацію про виконання районної Програми сприяння діяльності управління соціального захисту населення Гайворонської районної державної адміністрації щодо покращення соціального обслуговування населення району на 2018 рік, а також про стан виконання районної комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО, ООС, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО, ООС, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників-добровольців та вшанування пам'яті загиблих на 2014-2020 роки .

Крім того, шляхом голосування депутати узгодили ряд інших важливих рішень.

Зокрема, про затвердження структури КНП "ЦПМСД" Гайворонської районної ради, про безоплатну передачу з балансу на баланс нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, і міста району між комунальними підприємствами, що засновані на спільній власності району, про продовження контракту з головним лікарем КЗ "Гайворонська ЦРЛ", а також ряд інших, не менш важливих питань.

Після розгляду порядку денного очільник районної ради повідомив депутатам та присутнім на засіданні представникам дошкільних навчальних закладів міста про отриманий лист Міністерства фінансів України, в якому відповідно до чинного законодавства зазначено, що управління закладами освіти, які належать територіальним громадам або передані їм, організація їх матеріально-технічного та фінан-сового забезпечення належить до відома виконавчих органів сільських, селищних та міських рад.

 

Завершуючи пленарне засідання, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ подякував усім присутнім за участь у роботі сесії та конструктивну співпрацю.

 « повернутися до списку новин