Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 390

 

В останні дні серпня в Україні вшановується пам'ять загиблих учасників бойових дій в Іловайську та Дебальцевому. Тоді українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення та зазнали найбільших втрат у боях з російськими окупантами, що підступно вдерлися на територію України. 
За важливий стратегічний об'єкт Донбасу – місто Іловайськ – боротьба тривала з середини серпня. Українським військовим майже вдалося оволодіти містом, але Москва кинула у супротив свої регулярні війська. В результаті близько десятка батальйонів українців потрапили в оточення. 
29 серпня бойовики запропонували відкрити для українських військових гуманітарний коридор, по якому вони б могли вийти з «котла». Однак це була пастка, і той «зелений коридор» став для наших військових справжньою дорогою смерті, адже тоді загинуло чимало українських військових.
Ми не повинні забувати наших Героїв кожної миті,кожної хвилини,кожного дня!
З метою належного вшанування пам'яті загиблих захисників України, українських військовослужбовців та учасників добровольчих батальйонів, утвердження високої патріотичної культури в суспільстві, виховання у молоді поваги до полеглих за незалежність Батьківщини, проект Постанови ВРУ №5066-д пропонує проголосити в Україні 29 серпня Днем вшанування пам’яті загиблих учасників АТО.
Попри відсутність державних постанов, засвітімо свічку пам’яті про загиблих, помолімося разом за живих!
Згадайте наших Героїв!
Ярослав Шимчик 
Олексій Глобенко
Валерій Грабовий
Ярослав Дрьомін
Ярослав Гайда
Ігор Гришин
Сергій Марецький

 

« повернутися до списку новин