Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 531

 

6 жовтня 2016 року у сесійній залі Кіровоградської обласної державної адміністрації відбувся Форум

«Реформа місцевого самоврядування: стан та перспективи».

Учасниками заходу стали місцеві активісти, громадяни, представники ЗМІ, депутати, голови ОТГ, голови районних рад та представники обласної державної адміністрації.

 


Серед ключових питань, що обговорювалися під час Форуму:

  • Презентація діяльності Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада». Учасницька демократія, як фундамент децентралізації. Віталій Гліжинський, мережевий координатор проектів ВГО «Інститут Республіка»
  • Децентралізація – як запорука успішної спроможної громади. Валентина Бойко, помічник народного депутата України, голова ГО «Країна – це ти»
  • Про здійснення державної підтримки добровільному об’єднанню територіальних громад сіл, селищ, міст у Кіровоградській області. Вікторія Кулікова, начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кіровоградської ОДА
  • Що кажуть люди про децентралізацію за результатами опитування громадян у Кіровоградській області?Анатолій Стоян, регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада»
  • Роль інститутів громадянського суспільства в процесі формування об’єднаної територіальної громади Олександр Корінний, Новоукраїнський міськголова (Новоукраїнська ОТГ) Леонід Жовтило, голова наглядової ради ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» м. Мала Виска; Тетяна Колісник, редактор «Першої електронної газети»; Сергій Міценко, депутат Обознівської сільради Кіровоградського району, координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» ВГО «Інститут Республіка» в селах Обознівка – Катеринівка Кіровоградського району.

 

 

Кожен з учасників міг висловити власну думку з приводу різних тем, через що спілкування на Форумі пройшло у невимушеній атмосфері. У результаті, присутні дійшли до висновку, що люди все ще мало знають про децентралізацію, тому потрібна потужна Інформкампанія, співпраця громади і влади. Проте, важливо зазначити, що обласна рада і адміністрація готова допомагати громадам розвиватись, готова співпрацювати з мешканцями та встановлювати діалог.

 

 

Участь у Форумі прийняв і голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ.

 « повернутися до списку новин