Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 518

ЗАПРОШУЄМО
стати членом Координаційної ради
сприяння розвитку громадянського суспільства
при Гайворонській районній раді

 

На найближчому пленарному засіданні сесії районної ради головою районної ради Грабовим Д.М. виноситься проект рішення про створення Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства, як консультативно-дорадчого органу при Гайворонській районній раді. Основна мета цього рішення - налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства, передусім з питань забезпечення прав і свобод людини і громадянина, створення умов для реалізації громадських ініціатив, розгляду та врахування громадських пропозицій органами державної влади, органами місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення.

До складу Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства можуть бути включені представники депутатів відповідних місцевих рад, а також представників підприємств, установ, організацій, профспілок, волонтерів та інших організацій громадянського суспільства, політичних партій, що функціонують на території Гайворонського району. Особливо вітається участь молодіжних організацій! 

Для розгляду можливості включення до складу цього органу просимо зацікавлених осіб до 09.00 10 травня 2016 року звернутись до виконавчого апарату районної ради за адресою: пл. Героїв Майдану, 5 м. Гайворон. Необхідно надати заяву про включення до складу Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства а також документ, що уповноважує особу представляти організацію (в разі делегування від організації). Рішення про відбір прийматиме постійна комісія районної ради з питань регламенту, прав людини, законності, діяльності правоохоронних органів, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями.

____________________________________

 

« повернутися до списку новин