Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 592

 

7 грудня в Україні традиційно відзначається День місцевого самоврядування.

З нагоди цього свята в приміщенні Кіровоградського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Кропивницького відбулися урочистості, участь в яких взяв голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ разом з депутатами районної ради, які були представлені до обласних нагород.


Це знакове свято зібрало в одну велику родину представників органів місцевого самоврядування, депутатів рад усіх рівнів, керівників підприємств, голів квартальних комітетів, ветеранів самоврядної ниви, журналістів.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації
Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Вітаючи учасників зібрання з професійним святом, очільник облдержадміністрації зауважив, що органи місцевого самоврядування злагоджено співпрацюють з органами державної влади в інтересах своїх громад та зазначив, що в державі успішно впроваджується масштабна реформа місцевого самоврядування. Впровадження змін розпочато успішно і на сьогодні в області у цьому питанні вже багато зроблено.

Очільники області С.Кузьменко та О.Чорноіваненко побажали представникам місцевого самоврядування успіхів, а також виважених рішень і дій в інтересах громад.

Разом з головою обласної ради Олександром Чорноіваненком Сергій Кузьменко вручив кращим представникам органів місцевого самоврядування Грамоти, Подяки та цінні подарунки. 


За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підвищенні ролі органів
місцевого самоврядування області,
активну громадську позицію та з нагоди
Дня місцевого самоврядування

Почесною грамотою Кіровоградської обласної ради було нагороджено голову районної ради Дмитра Миколайовича ГРАБОВОГО та генерального директора ПАТ "Заваллівський графітовий комбінат", депутата районної ради Віталія Федоровича ЛЯЩЕНКА.

Грамотою Кіровоградської обласної ради нагородили ГОЙДУ Володимира Валентиновича - вчителя трудового навчання та фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Червоне, депутата районної ради.

Почесну грамоту Кіровоградської обласної державної адміністрації і обласної ради отримав голова фермерського господарства "Ятрань", депутат районної ради Григорій Вікторович ВОЙТЕНКО.

Подякою Кіровоградської обласної ради нагороджено ЛАБАНА В`ячеслава Васильовича - головного інженера філії "Гайворонський райавтодор", депутата районної ради.

Після закінчення урочистостей народний ансамбль бального танцю "Конвалія", артисти та художні колективи області привітали запрошених святковим концертом.« повернутися до списку новин