Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 295

У День пам’яті та примирення,
8 травня, гайворонці долучилися до Всеукраїнської акції “Перша хвилина миру”.


Працівники районної ради, районної державної адміністрації та громадсь-кість, які цього дня зібрались у сквері Перемоги міста Гайворона, згадали страшну трагедію Другої світової війни та вшанували пам’ять тих, хто загинув під час боротьби з нацизмом.

Учасники дійства символічно запалили “вогонь миру” та вшанували загиблих хвилиною мовчання, адже завдяки їх зусиллям, безсмертному подвигу, мужності ми можемо творити власну історію у своїй державі.

Боротьба за державність триває і нині, тому подвиги пращурів надихають самовіддано відстоювати незалежність в сучасних реаліях.

У знак пам’яті учасники дійства засвітили поминальні лампадки та свічки біля памятника нашим землякам, які загинули в роки найстрашнішої війни в історії людства.

Варто зазначити, що вперше загальноукраїнська акція “Перша хви-лина миру” була проведена в Україні 8-го травня 2014-го року.

Подія приурочена до дати підписання акту про беззастережну капітуляцію нацистської Німеччини, після чого в Європі запанував мир.

Адже саме 8 травня 1945-го року о 23:00 за Київським часом вступила в силу капітуляція нацистської Німеччини, довгоочікуваний момент, коли було припинено вогонь, і в Європі настала перша хвилина вистражданого миру. 

 « повернутися до списку новин