Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 325

Вчора, 21 грудня, в залі пленарних засідань районної ради проведено перше засідання Ради регіонального розвитку Гайворонського району Кіровоградської області. 


В даному засіданні взяли участь: голова районної державної адміністрації Юрій Клименко, голова районної ради Дмитро Грабовий, заступники голови районної державної адміністрації, голови територіальних громад району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

Відкрив засідання голова районної державної адміністрації, голова ради регіонального розвитку Гайворонського району Юрій Клименко, який проінформував присутніх про мету проведення даного зібрання та наголосив на тому що, Перспективний план розвитку на 2019-2021 роки розробляється за ініціативою Прези-дента та Уряду України. 

Крім того Юрій Олександрович поінформував учасників зібрання про підсумки економічного та соці-ального розвитку Гайворонського району за період 2014-2018 роки. 

Зі співдоповіддю виступили також Гродзіцький Олександр Васильович - начальник відділу освіти РДА, Головко Зоя Борисівна - головний лікар КЗ "Гайворонська центральна районна лікарня", Паршогуба Ірина Юріївна - начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини РДА, а також Сальківський селищний голова Микола Чоповий.

Також на засіданні Ради регіонального розвитку виступив голова районної ради Дмитро Миколайович Грабовий. «Я впевнений, що наша зустріч не стане просто заходом на папері. Говорячи про це, ми даємо реальний приклад, що та як необхідно запроваджувати в умовах реформи децентралізації.

Наш захід є частиною загально-державної стратегії, яку запровадив Президент України Петро Порошенко та має конкретну мету – оновити план розвитку нашої держави, області та району на найближчі роки» - підкреслив очільник районної влади.

Про стратегічні завдання щодо забезпечення сталого розвитку Гайворонщини у 2019-2021 роках поінформував членів засідання Орел Віталій Миколайович - заступник голови районної державної адміністрації.

Голова районної державної адміністрації Ю.О.Клименко повідомив присутнім, що в районі буде розроблено план перспективного розвитку на 2019-2021 роки, в якому буде визначено переваги і пріоритети розвитку Гайворонщини і закликав громадян району активно долучитись до його формування.

«Ми повинні усвідомлювати, що реформи відбуваються у важкий для країни час, в умовах військової агресії з боку Росії, тож маємо об’єднати всі зусилля, працювати як єдина команда, з метою розвитку Гайворонського району та України», – зазначив очільник району, завершуючи засідання районної Ради регіонального розвитку.

 

« повернутися до списку новин