Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 508

 

Дорогі земляки!

29 серпня 2014 року
вперше за роки Незалежності Україні випало відчути, що таке – боронити територіальну цілісність та втрачати військових, хлопців, які стали на захист рідної землі.

Три роки тому ворог розстріляв колону військових, яким гарантував безпечний вихід.

 


 

Сьогодні Україна згадує полеглих під Іловайськом.

Бойовики та російські військові нібито гарантували зелений коридор для відходу українських вояків. Але колону обстріляли. Вийти з оточення вдалося одиницям.

Офіційна статистика втрат "іловайського котла":
366 загиблих, 429 поранених,
158 - вважаються зниклими безвісти.

 

 


Своя статистика є і у бійців. Вони її озвучують так: кожен третій – загинув, кожен третій – був поранений і кожен третій – потрапив у полон. 

 


Іловайська трагедія стала однією з найбільш драматичних сторінок у неоголошеній війні на Сході України.

Нажаль, ці жертви були не останніми, адже у складні часи новітньої української історії, дні національного болю і всенародної боротьби, багато молодих патріотів зі зброєю в руках стали на захист Української держави та одними з перших зазнали болю війни…


Наш обов’язок – із честю та гідністю нести світлу пам’ять воїнів, Героїв, які ціною власного життя довели агресорові, що українці – сильна та самодостатня нація, яку неможливо зупинити на шляху до вільного та щасливого життя. Ми перед ними у неоплатному боргу. Спільними зусиллями маємо зробити все від нас залежне, щоб охопити увагою та всебічною опікою родити загиблих та поранених.


 

Символічно, що сьогодні, 29 серпня, вся країна молитиметься за упокій душ загиблих воїнів, котрі ціною власного життя забезпечили нам сьогодення. Закликаю всіх цього серпневого дня пригадати наших хлопців, наших Героїв та сказати щире слово подяки батькам. 

День вшанування пам’яті загиблих учасників АТО на Сході України має об’єднати усіх в бажанні жити під мирним небом у вільній, незалежній та цілісній державі.

Свято вірю: у нашого ворога немає шансів, адже українські військові воюють за нас, за свої родини, за мирне життя українських дітей, за Батьківщину.


Вічна шана та пам’ять Героям! Слава Україні!

 


З повагою та шаною,

Голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ

« повернутися до списку новин