Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 513

 

Шановні учасники
ліквідації
наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Дорогі земляки!


26 квітня вся Україна відзначає сумну дату в новітній українській історії – чергові роковини аварії на Чорнобильській атомній станції.32 роки минуло з того часу, коли страшна біда прийшла в Україну. Саме тоді українське слово «Чорнобиль» стало символом жахливої техногенної катастрофи та величезної екологічної біди.
 

 

За офіційними даними від радіаційних викидів постраждало більше трьох мільйонів людей. У квітні 1986-го позбулися обжитих домівок понад сто п’ятнадцять тисяч мешканців Прип’яті та Чорнобиля, районних центрів та сіл 30-ти кілометрової зони.

Радіонуклідами було забруднено 2300 населених  пунктів, на території яких проживало близько двох з половиною мільйонів осіб. Кількість тих, хто помер чи став інвалідом, вимірюється сотнями тисяч. Масштаби цієї трагедії могли б бути значно більшими, якби не мужність і самопожертва ліквідаторів.

Ті події ніколи не зітруться із пам’яті ні сучасних, ні майбутніх поколінь. А 26 квітня - це день, коли вшановується пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи наших громадян від атомного лиха.

 


Героїчними зусиллями, ціною свого здоров'я і життя, ліквідатори запобігли ще більш згубним наслідкам Чорнобильської катастрофи. Вони врятували Україну, Європу і світ.


 

Маємо зробити все, щоб максимально ліквідувати наслідки катастрофи, і не допустити її повторення.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій боротьбі...

 

 


 

Тож у цей день хочу висловити щиру подяку всім ліквідаторам,
усім тим, хто відстояв для нас майбутнє.

Серед них, на жаль, сьогодні немає багато наших земляків.


Згадаймо ж усіх, кого забрав Чорнобиль!

Вічна їм пам'ять!

 

З повагою та шаною,
Голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ


 « повернутися до списку новин