Гайворонська районна рада

"Щоб діти в школах добре харчувались !!!"

Переглядів: 529

З метою посилення взаємодії з органами місцевого самоврядування у вирішенні нагальних питань життєдіяльності територіальних громад Гайворонського району, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ разом з головами постійних комісій районної ради Віталієм ПОЙДОЮ (головою бюджетної комісії) і Григорієм ВОЙТЕНКОМ (головою земельної комісії) відвідали території Казавчинської та Вікнинської сільських рад, де зустрілися з сільськими головами, депутатами місцевих рад, землекористувачами, працівниками бюджетних установ та громадськістю.

 

 


На порядок денний зустрічей було винесено питання харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах. Адже згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2016 року №16 безкоштовним буде лише харчування дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-інвалідів І-ІІІ груп. Скасовується безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів.

В Постанові акцентовано увагу на тому, що органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати харчування учнів інших категорій та передбачати на зазначені цілі відповідні видатки з місцевих бюджетів. В зв’язку з цим, за ініціативою Асоціації фермерів та депутатів районної ради було прийнято рішення під час обїзду кожної громади вирішити питання харчування дітей в школах.

Відтак, в селах Казавчин і Вікнина дійшли до оптимального вирішення даного питання, а саме: харчування учнів в початкових класах буде фінансуватися з сільських бюджетів, а учнів 5-11 класів - за добровільні внески землекористувачів та підприємців. 

Вірну думку висловив один із підприємців: "Допоможемо дітям, адже вони - наше майбутнє!"

Голова районної ради Д.М.ГРАБОВИЙ і депутати районної ради відвідали об’єкти соціальної сфери сіл Казавчина і Вікнини, ознайомилися з їх роботою та проблемними питаннями, які необхідно вирішувати.

 

 


_________________________________________

 « повернутися до списку новин