Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 391

У четвер, 20 жовтня 2016 року, відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров'я, соціального захисту населення та учасників антитерористичної операції на Сході України.  

 

Маршрут членів комісії пролягав по селах Чемерпіль та Жакчик.

Метою виїзного засідання було обстеження температурного режиму закладів соціальної сфери, зустріч з учасниками антитерористичної операції на Сході України та відвідання багатодітної сім'ї яка опинилася у скрутних життєвих обставинах.

У зв'язку з початком опалювального сезону, депутати переймаються питанням дотримання повітряно-теплового режиму в загальноосвітніх та в дошкільних навчальних закладах району. Голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та депутати відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с.Чемерпіль.

Під час зустрічі директор школи Людмила Федорівна ЛОБАЧ  ознайомила делегацію з функціонуванням навчального закладу, роботою котельні, а також звернула увагу присутніх щодо забезпечення харчуванням учнів.

Так, в ході роботи постійної комісії Дмитро Миколайович разом з депутатами мали змогу оглянути навчальні кабінети та спортивну залу. Члени комісії відзначили, що температурний режим у навчальному закладі відповідає нормам, в навчальних кабінетах тепло та затишно. 

 

 

Також Д.М. Грабовий разом з членами постійної комісії відвідали дошкільний навчальний заклад "Пролісок". Під час зустрічі завідуюча дитячим садком Ю.А. Коханевич повідомила, що у садочку перебуває 35 дітей. Відповідний повітряно-тепловий режим в садочку забезпечується за допомогою опалювального котла "Булерьян".

 

 

 

 

Одним з пріоритетних завдань органів влади є максимальне охоплення соціальними послугами та пільгами, які надає держава, учасникам антитерористичної операції.  

Відтак, голова районної ради разом з депутатами зустрілися з учасниками АТО сіл Чемерпіль та Жакчик для з'ясування проблемних питань та потреб, які у них виникають.

 

 

 

 

 

Чи не найбільшою проблемою на сьогоднішній день є виділення земельних ділянок, які передбачені чинним законодавством, а також питання щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Під час зустрічі Дмитро ГРАБОВИЙ подякував учасникам АТО за їх мужність та жертовність у захисті України та зазначив, що органи місцевого самоврядування спільно з виконавчою владою докладають максимум зусиль щодо забезпечення соціальними гарантіями учасників АТО та членів їх сімей.

 

 

 

Члени постійної комісії районної ради на чолі з головою районної ради Грабовим Д.М. відвідали багатодітну сім'ю яка опинилася у скрутних життєвих обставинах з с. Чемерпіль. Депутати подарували діткам солодощі, поспілкувалися з батьками. 

 

 

 

 

 

  

  

  

  

  

  

  

  

 

« повернутися до списку новин