Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 499

Представлено тимчасово виконуючого обов'язки начальника Гайворонського відділу поліції

ГУНП у Кіровоградській області

   

10 серпня цього року голова районної ради Дмитро Грабовий і перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко взяли участь у представленні тимчасово виконуючого обов'язки начальника Гайворонського відділу поліції ГУНП у Кіровоградській області підполковника поліції Вячеслава Пономаренка. Його представив заступник начальника ГУНП у Кіровоградській області полковник поліції Руслан Горяченко. Він проінформував присутніх, що підполковник поліції Пономаренко служить у правоохоронних органах України майже двадцять років. Закінчивши Національну Академію внутрішніх справ, пройшов шлях від дільничного інспектора до начальника сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків. Потім очолював сектор карного розшуку. Останнім часом служив у секторі кримінальної поліції на Чернігівщині.

  

Полковник поліції Горяченко побажав т.в.о. очільника поліції Гайворонщини Пономаренку успіхів на цій дуже відповідальній та важливій посаді.

На заході також виступили  керівники району: Дмитро Грабовий та Олександр Костенко. Вони теж побажали успіхів т.в.о. начальника Гайворонського відділу поліції підполковнику Вячеславу Пономаренку під час виконання службових обов’язків та пообіцяли всіляку підтримку районної державної адміністрації та районної ради правоохоронним органам Гайворонщини.

   

« повернутися до списку новин