Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 630

Дорогі друзі!

22 березня 2017 року вся світова спільнота відзначає 

Всесвітній день води,

проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водним фактором. 


Всесвітній День водних ресурсів (Всесвітній день води) є можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства та покликаний підвищити розуміння необхідності збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності населення, заохочуючи при цьому споживачів, науковців фахівців і громадськість як на національному, так і на міжнародному рівнях займати активну позицію щодо цієї проблематики, розробляючи та реалізуючи низку заходів для запобігання забрудненню водних ресурсів, їх захисту, збереження та поліпшення якості водних екосистем.

 

У своїй резолюції Організація по захисту навколишнього середовища рекомендує всім країнам 22 березня проводити спеціальні заходи, спрямовані на освоєння та збереження водних ресурсів, пропонуючи щороку обирати певну тематику.

Так, період з 2005 по 2015 рік був оголошений десятиліттям «Вода для життя».  У 2017 році тема Всесвітнього дня водистічні води, а компанія під гаслом «Навіщо витрачати воду?» присвячена скороченню обсягів і повторного використання стічних вод.


Всесвітній день води проводиться, в першу чергу,
для залучення суспільної уваги до даної проблеми.

 

 

 

З повагою,

Голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ


 

« повернутися до списку новин