Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 546

 

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту -

День фізичної культури
та спорту.

 


 

10 вересня 2017 року на Центральному стадіоні міста Гайворона відзначали це свято - відбулися сільські спортивні ігри серед фізкультурно-спортивних клубів району.


На свято прийшли привітати та нагородити кращих спортсменів Гайворонщини - голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр КОСТЕНКО та начальник відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Георгій ІЛЬЧЕНКО.

Під час урочистого відкриття змагань очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, звертаючись до присутніх, зазначив, що все більше жителів району, серед яких чимало як молоді, так і людей старшого віку долучаються до занять фізичною культурою. «Упевнений, що спорт буде їх надійним союзником, а найголовнішим рекордом стане здоров’я»,- підкреслив Дмитро Миколайович. 

Визначали кращих спортсменів у п'яти видах спорту: в армреслінгі, дартсі,  футболі, волейболі, перетягуванні канату. 


За результатами змагань було визначено переможців в кожному виду спорту.

У командному заліку в трійку переможців увійшли команди
сіл Чемерполя, Солгутового та смт.Салькове.

 

 


 

 

 

Начальник відділу молоді та спорту Г.В.Ільченко привітав переможців змагань та вручив заслужені нагороди та призи.

 

 

 

 

 


Цього ж дня, в рамках чемпіонату Гайворонського району з футболу відбувся поєдинок між міськими командами "Комунальник" та "Граніт", який закінчився бойовою нічиєю 4:4.


 

« повернутися до списку новин