Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 171

Шановні жителі
Гайворонського району! 


Через тиждень після свята Великодня починаються поминальні дні.
У народі їх ще називають проводами, гробками, батьківськими суботами,
або ж Радоницею.

У християнстві вважається, що після Воскресіння Христового душі покійних опускаються на землю. І ми в ці дні за давнім звичаєм, звикли родиною йти на кладовище аби відвідати тих, кого з нами вже немає.

Проте, цього року, враховуючи карантинні обмеження, кожен із нас повинен зрозуміти, що дотримання норм, які можуть зберегти життя нам і нашим близьким – є пріоритетними в нинішніх умовах! Крім того, сьогодні ми маємо перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус в районі. Це є свідченням того, що, на жаль, хвороба не відступає. Щоб пройти пік пандемії COVID-19 з найменшими втратами, ми і надалі маємо бути свідомими та відповідальними.

Ось чому, напередодні поминальних днів, хочу закликати кожного, задля уникнення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання: дослухаймося до слів Святих отців - згадаймо наших покійних рідних у домашній молитві та пом’янімо їх душу милостинею.

Тільки спільними зусиллями, залишаючись свідомими та відповідальними, з дотримання всіх вимог задля попередження цієї хвороби, дуже скоро епідемія мине, та всі ми повернемося до звичного життя.


І у наступну поминальну дату - Троїцьку поминальну суботу 6 червня, ми разом зі священнослужителями та рідними зможемо відвідати могили покійних та помолитися за їх душі на кладовищах.


Збережемо своє здоров’я та оточуючих!
Будьмо небайдужими в боротьбі із хворобою ХХІ століття!

 « повернутися до списку новин