Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 93

Шановні земляки!


Сьогодні минає 206 років від дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу –

Тараса Григоровича Шевченка.


Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через роки і віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги.

Сповнені любов’ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна переживає напружений і складний час.

Переконаний, що вони є і будуть важливим орієнтиром та дороговказом на подальшому шляху становлення вільного та демократичного суспільства.

Не має сумніву, що, як і мріяв наш великий пророк, “оживе добра слава, слава України”. Задля цього дослухаймося до його мудрих настанов: “Обніміться ж, брати мої. Молю вас, благаю”.

Будуймо всі разом свій дім – у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар.


Нехай святе Шевченкове слово об’єднає нас усіх незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу.


Слава Україні!


З повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради

« повернутися до списку новин