Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 150

Шановні освітяни Гайворонщини!


Щиро вітаю Вас
із професійним святом

Днем працівників освіти!


Ваша професія – найблагородніша серед інших. Вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви.

Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради.

Знаю, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку та право носити таке високе й почесне звання - Учитель.

В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.


 

 

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

 


 

Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів,
творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.


З глибокою повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради« повернутися до списку новин