Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 439

Форум "Реформа місцевого самоврядування та регіональної політики: можливості для громад та регіонів" пройшов вчора,
14 червня, у м.Кропивницькому.

Участь у форумі взяло біля двохсот представників органів місцевого самоврядування із Кіровоградської та Черкаської областей, а також спікери та запрошені з інших областей України та зі столиці. Участь у форумі прийняв й голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ.

"Головна перевага децентралізації – поява нових лідерів громад" - зазначив голова обласної ради Олександр Чорноіваненко під час Форуму «Реформа місцевого самоврядування та регіональної політики: можливості для громад та регіонів», що відбувся в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л.Кропивницького.

Під час форуму Олександр Чорноіваненко привітав присутніх і наголосив: «Громади, які об’єдналися, вже бачать плюси - збільшення місцевого бюджету, що дозволяє реалізовувати важливі для населення проекти. Завдання влади – це систематичне інформування про перспективи, можливості й допомога в їх реалізації.

Дослідження показує, що чим раніше громада скористалася можливостями, які з’являються в ході децентра-лізації, тим більше переваг і досягнень бачать і відзначають мешканці.

Децентралізація – це вимога часу. Думаю, що провести повноцінну зміну відносин, які формувалися десятиліттями, за короткий проміжок часу, важко. Однак закласти основи для таких змін – можливо та необхідно. Для цього потрібна лише політична воля».


Під час Форуму учасники обговорили перспективи розвитку територіальних громад Кіровоградської та Черкаської областей у контексті реалізації державної регіональної політики та впровадження реформи місцевого самоврядування.

 

« повернутися до списку новин