Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 622

 

У п'ятницю, 28 квітня,
було проведено творчий звіт Гайворонського Центру дитячої та юнацької творчості

"Діти сонця"

ЦДЮТ опікується позашкіллям Гайворонського району, роблячи свою роботу справно та результативно. 

 


Гайворонський районний Центр дитячої та юнацької творчості – комплексний позашкільний навчальний заклад, де сьогодні навчаються 1889 вихованців, з них на базах сільських шкіл 977 вихованців. Це велика та дружня, надзвичайно талановита і творча сім’я. Тож цього дня вихованці Центру продемонстрували свої надбання та здобутки, поділились радощами та успіхами, а також відбулося прощання з випускниками.

На святі творчості були присутні почесні гості: голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ та начальник відділу освіти районної державної адміністрації  Олександр Васильович ГРОДЗІЦЬКИЙ.

Яскраво, творчо та неординарно проходив творчий звіт гуртківців. У програмі заходу були виступи та презентації діяльності вихованців різних напрямів позашкільної освіти.

Святкову програму піснею «Квітуча Україна» розпочала Юлія Кагальняк (керівник - Ольга Зборщук).

Неперевершеними і захоплюючими танцями підкорювали серця всіх присутніх вихованці ЦДЮТ. На сцені вітали юних талантів хореографічного колективу  «Натхнення», які  здобули  перше, друге та третє  місця на  Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв “Глорія мюзік фест» у місті Київ, які виконали хореографічну композицію "Потолок ледяной", "Дві половинки", "Із пам'яті не стерти", Моя Україно".

Цей навчальний рік став плідним на творчі здобутки та досягнення для вихованців та педагогів Центру дитячої та юнацької творчості. Хореографічний  колектив «Подоляночка» (керівник Людмила Семенченко) цього року відвідав місто Прагу , де відбувся міжнародний фестиваль «Феєрверк талантів». Наші юні таланти взяли участь  і отримали І місце та гран-прі. 
Відтак, колектив "Подоляночка" подарував глядачам захоплюючі хореографічні композиції, такі як "Гайворонський перепляс", "Солдатський", "Іспанський танець Корида" та "Соморохи".

А переможці  ІХ Міжнародного благодійного фестивалю – конкурсу «Барвиста осінь» в рамках проекту "Квітуча Україна за безхмарне небо для дітей" - хореографічний колектив «Драйв» (керівник Іванна Сердюк) зайняв для нашого  міста І місце у І, ІІ та V вікових категоріях та Гран – прі престижного Міжнародного фестивалю. Так, хореографічний колектив "Драйв" подарував глядачам такі композиції, як "Зіркові діти", "Міньйони", "Василина", "Без слів".

Також на цьому святі порадували глядачів своїми вміннями і талантами:
Хореографічний колектив "Фантазія" (керівник Яна Кобилівська)
Хореографічний колектив "Мрія" (керівник Юлія Москальчук)
Хореографічний колектив "Веселка" (керівник Тетяна Рябцун)
Хореографічний колектив "Непоседы" (керівник Олена Савчук)
Вокальний колектив "Глорія" (керівник Олена  Боруцька)
Вокальний колектив "Монте Крісто" (керівник Ярослав Смілянець)
Театральний колектив "Глорія" (керівник Ольга Зборщук)
Євроклуб "Заграва" (керівник Володимир Ткач)

Та не лише піснями і танцями славиться Центр дитячої та юнацької творчості, тут працює ціла команда народних умільців, передаючи дітям таємниці декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

З виробами, виготовленими на цих гуртках присутні мали змогу ознайомитись, споглядаючи виставку, яка була встановлена у холі районного Будинку культури. 

Гарним настроєм, посмішками на обличчях та бурхливими оплесками закінчився творчий звіт гуртківців Гайворонського районного центру дитячої та юнацької творчості.

  

  

« повернутися до списку новин