Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 626

 

Місцеве самоврядування в демократичному суспільстві
відображає традиції народу, рівень розвитку суспільства й умови його існування,
а також є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад.

Становлення нашої країни, як незалежної держави, значною мірою пов'язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

Проект "Місцеве самоврядування. Народні обранці" сприяє не тільки популяризації системи представницької влади на місцях, а, насамперед, розповідає пересічним громадянам про діяльність кращих представників місцевого самоврядування, зусиллями яких забезпечується розвиток територіальних громад, благополуччя їхніх жителів, процвітання сіл, селищ, міст, районів і регіонів України…


26 січня 2018 року відбулося урочисте підведення підсумків Загальнонаціонального проекту «Місцеве самоврядування. Народні обранці», яке відбулося у готельному комплексі "Київ" у місті Києві. 

З часу існування даного проекту Гайворонщина вперше рекомендована Кіровоградською обласною радою до участі, як одна з найкращих в області. 

 


Відтак, голова районної ради Дмитро Миколайович ГРАБОВИЙ та голова Бандурівської сільської ради Олександр Анатолійович ОПАЛЕНКО взяли участь в урочистому заході, де разом з іншими переможцями були нагороджені Орденами «За розвиток Української державності» та внесені до Книги Пошани «Місцеве самоврядування. Народні обранці».

Крім того, очільники територіальних громад Д.М.Грабовий та О.А.Опаленко за активну життєву позицію та ефективну діяльність, спрямовану на покращення рівня добробуту наших громадян були відзначені

Подяками Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування,

які вручив їм народний депутат України Василь Олександрович ГУЛЯЄВ.


В урочистих заходах прийняли участь й багато інших народних депутатів України, які виступили з вітальним словом до представників органів місцевого самоврядування, таких як Оксана ПРОДАН, Олександр МАРЧЕНКО та ін.


Масштабний захід здійснювався за участі представників Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцевих органів самоврядування, громадських організацій та інших.


Розвиток України як демократичної держави неможливий без дієздатного місцевого самоврядування, яке є найбільш наближеним до громадян інститутом влади.

З упевненістю можна сказати, що місцеве самоврядування в Україні –
надійний партнер і опора держави. 


Цей захід набув широкого розголосу в суспільстві, отримавши підтримку Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних, районних, міських рад, Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Проведення заходу дало можливість поділитися успішним досвідом з колегами, обмінятися цінною інформацією, відкрити нові імена кращих управлінців та висвітлити інноваційні підходи в керуванні громадами на сторінках презентаційного видання.

 

« повернутися до списку новин