Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 465

 

ДО УВАГИ
ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!

Постановою Кабінету Міністрів України
від13 липня 2016 року №440 затверджено
Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з реєстру, згідно з яким неприбуткові організації, які не приведуть свої установчі документи відповідно до норм пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, після 1 січня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

 


Отже, громадські організації, які є неприбутковими організаціями  повинні до 30 грудня 2016 року зареєструвати зміни до власного статуту.

Враховуючи норми статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»  зміни до статуту повинні оформлені, як нова редакція статуту.

 Згадані зміни повинні передбачати:

  • заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб;
  • передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення).

Додатково рекомендуємо одночасно з приведенням статуту у відповідність з податковим кодексом внести зміни та привести статут у відповідність із Законом України «Про громадські об’єднання», а у разі зміни назви вулиці додатково включити до порядку денного органу який уповноважений приймати рішення ще і питання щодо зміни адреси місця знаходження.

Документи можна подати до найближчого центру надання адміністративних послуг, до Центрів з надання правової допомоги (Бюро правової допомоги) або до Головного територіального управління юстиції.

Для державної реєстрації необхідно подати:

  1. заяву про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі;
  2. примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру;
  3. реєстр осіб (громадян), які брали участь в засіданні уповноваженого органу управління юридичної особи, - у разі внесення змін до відомостей про громадські об’єднання, політичні партії;
  4. документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту громадського формування про внесення змін до Єдиного державного реєстру, - у разі державної реєстрації змін до відомостей про громадське формування;
  5. установчий документ юридичної особи в новій редакції - у разі внесення змін, що містяться в установчому документі.

?Адміністративний збір за державну реєстрацію змін що пов’язані з приведенням установчих документів у відповідність до чинного законодавства не справляється.

Більш детальну інформацію можна отримати
за єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги:

 0-800-213103 або у одному з місцевих Центрів
з надання вторинної правової допомоги у Кіровоградській області.

*Голованівський місцевий Центр
з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Адреса: Кіровоградська обл., смт. Голованівськ,вул. Ціолковського, 1
 Електронна адреса: holovanivsk.kirovohrad@legalaid.gov.ua
Телефони:(05252) 2-25-83. (068) 834-77-45

 

*Кіровоградський місцевий Центр
з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Адреса:м. Кропивницький, вул. Дворцова, 64/53
Електронна адреса: kirovohrad1.kirovohrad@legalaid.gov.ua
Телефон: (0522) 32-08-24, моб. 095-876-62-33

 

*Олександрійський місцевий Центр
з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Адреса:Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18
Електронна адреса: oleksandriya.kirovohrad@legalaid.gov.ua
Телефон: (05235) 7-04-04, 7-04-40, 050-563-72-11

_____________________________________

 « повернутися до списку новин