Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 497

Вчора, 24 січня 2018 року, голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Костенко та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький  побували у трьох загальноосвітніх навчальних закладах району.

 Вони відвідали Долинівську філію Гайворонського навчально-виховного об`єднання №1 “ЗШ І-ІІІ ст.”, загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів с. Червоне і Гайворонське навчально-виховного об`єднання №2 “Загально-освітня школа — гімназія І-ІІІ ст.”.

 

 

Керівники району цікавилися температурним режимом у школах (адже в цей день відбулося різке пониження температури до -20°С), ходом навчально-виховного процесу, харчуванням дітей, заняттям у спортивних гуртках і секціях.

Поспілкувалися з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів, педагогами, учнями, побували у класах, лабораторіях, їдальнях та спортивних залах.


За результатами проведених зустрічей було зроблено висновок — у даних ЗНЗ створено всі належні умови для навчально-виховного процесу.
 

 « повернутися до списку новин