Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 245

Шановна громадо
Гайворонщини!

       
Щиро вітаю Вас
з Днем Конституції України!


28 червня увійшло в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою.

Адже Конституція не лише заклала основи демократичного ладу в Україні, проголосила її суверенною, незалежною, демократичною, соціально-правовою державою, а й затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

За час, що минув, Конституції України довелося подолати чимало випробувань. І сьогодні суспільство знову прагне змін, які можливі лише за умови проведення конституційної реформи, що включатиме комплекс заходів із реформування місцевого самоврядування, податкової і бюджетної систем тощо.

Разом з тим маємо усвідомити, що демократичний спосіб життя, утвердження миру й стабільності неможливі без національної єдності та відповідальності кожного з нас за долю Батьківщини перед сучасним і майбутніми поколіннями.

Впевнений, що наша спільна багатогранна діяльність, заснована на положеннях Конституції і щоденній копіткій праці, дозволить нам зробити чимало масштабних перетворень у рідній країні.


Бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров'я, взаєморозуміння,
віри і сили духу задля здійснення нових звершень в ім'я Гайворонщини, на благо України!


З повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради« повернутися до списку новин