Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 493

Щорічно 6 червня в Україні відзначається День журналіста, відповідно до Указу Президента від 25 травня 1994 року.


Це свято тих, кому ми зобов’язані найсвіжішими новинами і найгуч-нішими сенсаціями. Ці люди виконують свою роботу повсякчас, у будні і свята, навіть тоді, коли вона стає небезпечною, переслідуючи тільки одну мету – донести правду до громадян.

Можна без перебільшення сказати, що це свято не тільки майстрів пера, мікрофона, а й великої кількості читачів, слухачів та телеглядачів. Адже саме з газет, радіо і телепередач люди отримують різноманітну інформацію про ситуацію в державі, у своєму регіоні, знаходять відповіді на важливі, злободенні питання повсякденного життя.

Цьогоріч, 06 червня цього року голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ та голова районної державної адміністрації Юрій Клименко завітали до редакційно-видавничого центру “Гайворонщина”, де привітали колек-тив редакції районної газети “Гайворонські вісті” з професійним святом – Днем журналіста.

Побажали журналістам і поліграфістам нових творчих здобутків, цікавих публікацій, здоров’я і всіляких гараздів.

Керівники району вручили квіти головному редактору “Гайворонських вістей”  Наталії Земнорій, а редакції -  обладнання, необхідне для випуску газети. Всім журналістам та поліграфістам було подаровано книгу, написану нашою землячкою, ветераном – журналістом Катериною Барановською
“Грунтовна підмога вашому здоров’ю ”.


Нехай же світлими будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово!

 « повернутися до списку новин