Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 579

 

28 вересня в м.Кропивницькому  
під керівництвом голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка відбулося розширене засідання колегії Кіровоградської обласної державної адміністрації,
у якій прийняв участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ.


На засіданні розглянули питання готовності господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Відкриваючи засідання, Сергій Кузьменко підкреслив, що питання порядку денного колегії є надзвичайно актуальним. Він також зазначив, що відповідні плани підготовчих робіт були затверджені ще навесні й усі органи місцевого самоврядування виділили кошти на проведення необхідних заходів.
– На сьогодні ми можемо говорити про те, що господарський комплекс області готовий до роботи в осінньо-зимовий період, – наголосив голова облдержадміністрації. – Тепер органи виконавчої влади та місцевого самоврядування повинні взяти під особистий контроль укладання договорів теплопостачальними підприємствами на постачання природного газу в опалювальному періоді. Не менш важливим є забезпечення в повному обсязі розрахунків за спожиті енергоносії, що дасть можливість стабільно працювати паливно-енергетичному комплексу області під час опалювального сезону.

Сергій Кузьменко також звернув увагу керівників територій на необхідність продовжувати роз’яснювальну роботу серед населення стосовно програми житлових субсидій та забезпечення своєчасних перерахунків органами соціального захисту.
– Хочу наголосити, що Урядом були внесені певні зміни в порядок нарахування субсидій, проте вони не є кардинальними – просто є певні технічні речі. Прошу, щоб фахівці, які відповідають за це питання, активно інформували населення стосовно змін і нових можливостей отримати допомогу від держави для сплати за комунальні послуги, –підкреслив Сергій Кузьменко.

По питанню готовності господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період директором департаменту житлово-комунального господарства Ольгою Довжук надано загальну інформацію про підготовку області до опалювального сезону та негоди взимку. Під час колегії радник голови облдержадміністрації Микола Сухомлин підкреслив на необхідності забезпечення економічності опалення приміщень в області, зокрема тих, які рідко експлуатуються.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час розширеного засідання колегії ОДА звернув увагу керівників територій на виконання важливих безпекових завдань. Очільник облдержадміністрації підкреслив, що у зв’язку із надзвичайною ситуацією, що сталася у Калинівці Вінницької області (пожежа, що спричинила вибухи на складах з боєприпасами та зброєю) було терміново проведено засідання обласного оперативного штабу з координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян і захисту об’єктів інфраструктури.
- Правоохоронні органи з'ясують причини пожежі, що відбулася на військовому об’єкті, буде зроблено відповідні висновки. Нам усім треба вжити невідкладних заходів для того, щоб таких ситуацій у майбутньому не виникало, і для того, щоб органи державної влади були готові реагувати на такі ситуації, - наголосив Сергій Кузьменко.

За інформацією сайту
Кіровоградської ОДА« повернутися до списку новин