Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 476

В ході підготовки до чергового пленарного засідання в районній раді відбулися засідання постійних комісій, на яких були розглянуті питання, що виносяться на розгляд сесії районної ради.


Так, у пятницю, 11 травня,  в депутатській кімнаті районної ради відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань земельних ресурсів, агропромис-лового комплексу, екології та охорони навколишнього середо-вища під керівництвом її голови  -  Григорія ВОЙТЕНКА.

В засіданні комісії, окрім її членів, взяли участь: голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, начальник відділу Держгеокадастру у Гайворонському районі Сергій Гнатенко.

На порядок денний виносилось та знайшло підтримку народних обранців питання про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок по Могильненській, Чемерпільській, Долинівській, Берестягівській, Таужненській, Червоненській, Солгутівській та Казавчинській сільських радах.


Крім того, депутатами було розглянуто звернення жителів села Ташлик щодо врегулювання конфліктної ситуації зі встановленням межових знаків між городами та пасовищем, площа якого із року в рік зменшується.

 

У вівторок, 15 травня, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, прав людини, законності, діяльності правоохоронних органів, гласності, взаємодії з громадськими формуваннями, яку відкрив та вів її голова
Микола РЯБОКУЧМА.


В засіданні комісії, окрім її членів, взяли участь: голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Гродзіцький, головний лікар КЗ "Гайворонський ЦПМСД" Тетяна Радіонова, а також директор Заваллівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. Віталій Самар.

На порядок денний виносились питання про створення комунального закладу "Інклюзивно-ресурсного центру" Гайворонської районної ради Кіровоградської області, про внесення змін до рішення сесії районної ради від 26 серпня 2017 року №155 "Про створення Гайворонського освітнього округу, про реорганізацію КЗ "Гайворонський центр первинної медико-санітарної допомоги" шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство, а також питання щодо реорганізації Заваллівської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Гайворонського району шляхом перетворення у комунальний заклад "Заваллівський ліцей-мистецька школа" Гайворонського району Кіровоградської області.

В ході продуктивної роботи постійної комісії всі проекти рішень порядку денного засідання було розглянуто, обговорено та рекомендовано винести на засідання чергової сесії районної ради.

« повернутися до списку новин