Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 128

Дорогі співвітчизники!

В третю суботу листопада Україна
у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами голодомору 1932-1933рр., який  назавжди увійшов в нашу історію. як велика трагедія, наслідки якої затьмарили своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття.

Це не просто історична минувшина, а незагоєна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь.

Сумні спогади про трагічні сторінки історії щемливо торкаються сердець кожного з нас. Сьогодні, на жаль, ми не можемо повернути час назад та виправити ті лихі події далеких 1932-1933 років.

Та наш синівський обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні.

В ці скорботні листопадові дні схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть.

 

Закликаю керівників усіх підприємств, установ, організацій району
23 листопада приспустити Державний прапор України, пов’язаний чорною стрічкою, обмежити проведення розважальних заходів.


Дорогі мешканці Гайворонщини!

Щиро прошу Вас долучитися до скорботного мітингу, який відбудеться 23 листопада о 15 год. 45 хв. біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій та приєднатися до загальнонаціональної акції “Хвилина мовчання”.

 

Вшануйте пам’ять усіх тих, хто загинув і страждав під час голодоморів та політичних репресій хвилиною мовчання та запаліть жалобну свічку у вікні своєї оселі.
 

Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, додасть нам сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення та подальшої розбудови квітучої держави, розвитку демократії, вільного життя кожної людини.
 

Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради

« повернутися до списку новин