Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 301

Дорогі земляки!


Двадцяте століття залишило
нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентро-ваного в них історичного досвіду боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність.

До таких подій належить 22 січня 1919 рокудень ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Респуб-ліки.

 

Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом -

Днем Соборності України.


На превеликий жаль, боротьба українців за цілісність та незалежність триває й досі.

Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолі-дації зусиль і єднання українського народу.


День Соборності України – це можливість укотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна.


Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсяк-час пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності. 


З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди
і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Слава Україні!


З повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ, голова Гайворонської районної ради

« повернутися до списку новин