Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 604

 

Вчора, 14 серпня 2017 року,
голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ здійснив робочу поїздку на територію Солгутівської, Соломіївської, Покровської та Бандурівської сільських рад.

Метою робочого візиту очільника району було ознайомлення зі станом благоустрою населених пунктів напередодні відзначення 26-ї річниці Незалежності України, а також підготовкою до нового навчального року.Під час робочої поїздки голова районної ради разом з керівниками відповідних територіальних громад також відвідав заклади соціальної сфери: лікарські амбулаторії, загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів та дошкільні навчальні заклади (дитячі садочки).

Під час зустрічей Дмитро Миколайович поспілкувався з їх працівниками, поцікавився проблемними питаннями соціально-економічного розвитку сільських рад. 

 

 


 

На території Бандурівської сільської ради керівник району зустрівся з депутатом районної ради Анатолієм ОПАЛЕНКОМ і обговорив шляхи його співпраці з сільською радою у вирішенні нагальних питань розвитку території. 


Відтак, за результатами робочої поїздки було виявлено, що усі керівники територіальних громад з відповідальністю поставились до питання благоустрою та санітарного стану територій сільських рад, а також тісно співпрацювали з керівниками навчальних закладів в частині підготовки до нового навчального року.

Об'їзд територій населених пунктів району триває.

Солгутівська сільська рада

Меморіал Слави


Дитячий садокФельдшерсько-акушерський пункт


Соломіївська сільська рада

Сільський Будинок культури

НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. - 
дошкільний навчальний заклад"
Меморіальний комплекс
загиблим у Другій Світовій війні


Покровська сільська рада

Гідрологічна пам`ятка природи
"Іванкова криниця"


НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. -
дошкільний навчальний заклад"Бандурівська сільська рада

Фельдшерсько-акушерський пункт


Сільська бібліотека

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


Дитячий садок

Свято-Покровський храм

« повернутися до списку новин