Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 488

 

22 червня Гайворонщина, як і вся Україна, схиляючи голову у скорботі, вшановує пам’ять жертв німецько-радянської війни.

Щороку в цей день Україна шанує ветеранів та схиляє голови перед загиблими воїнами у Другій світовій війні. 


Саме цього дня далекого 1941-го року розпочалась Друга світова війна – найбільша драма в історії людства, яка забрала в України мільйони синів та дочок. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Сьогодні навіть важко уявити усі випробу-вання, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.

На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.


 

Ми схиляємось
перед мільйонами невинних жертв,
які забрала війна.

 

Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.


Вічна і світла пам'ять
воїнам-переможцям!!!

 


З глибокою шаною та повагою,

Голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ

 

Цього ж дня, 22 червня,
до
Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні,
в сквері Перемоги міста Гайворона відбулося покладання квітів до пам'ятника загиблим воїнам-визволителям у Другій світовій війні. 


У заході взяли участь голова районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ, голова районної державної адміністрації Юрій КЛИМЕНКО, делегації від установ та організацій міста, представники від районних осередків політичних партій та громадських організацій, жителі міста.

 

 

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять мільйонів невинних жертв, яких забрала війна, воїнів-визволителів полеглих у боях під час Другої світової війни, учасників АТО, які загинули в боротьбі за територі-альну цілісність, суверенність та державність України.

 

 Схиляємо голови перед невинними жертвами, котрі забрала війна. 
Вічна пам’ять і шана кожному, хто відстояв мир та свободу ціною власного життя!


 « повернутися до списку новин