Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 608

Вчора, 16 грудня, очільник районної ради Дмитро ГРАБОВИЙ продовжив своє знайомство з роботою освітніх закладів району.

Цього разу голова районної ради побував у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 (с.Гайворон), де зустрівся з директором школи ХЛІВНЮК Г.П. та педагогічним колективом.

В ході зустрічі Грабовий Д.М. ознайомився з матеріально-технічним забезпеченням навчального закладу, санітарним станом, прилеглими територіями, а також температурним режимом. Крім того, голова районної ради поцікавився у керівництва навчального закладу про те, які є проблемні питання, що потребують допомоги районної влади щодо їх вирішення.

Хлівнюк Г.П. поінформувала очільника районної ради, що необхідно винайти можливість та провести опалення актового залу, аби учні школи маги змогу комфортно проводити різні заходи під час навчального процесу. Крім того Галина Павлівна зазначила, що вкрай необхідно здійснити заміну каналізаційної системи, якій вже дуже багато років. Одночасно директор школи нагадала, що розпочато роботи по заміні вікон на енергозберігаючі і на сьогоднішній день проведено заміну 12 вікон. Всього ж їх - 89. Тому необхідно відновити та прискорити цей процес.

Враховуючи вищезазначене, голова районної ради пообіцяв тримати всі порушені питання на особистому контролі та сприяти їх вирішенню по можливості у найкоротші строки.

Після цього Дмитро Грабовий відвідав Центр дитячої та юнацької творчості, де поспілкувався з директором Центру ШЕРЕМЕТОЮ Тетяною Павлівною. В ході зустрічі голова ради познайомився з роботою та здобутками даного закладу, основними напрямками його діяльності та основними завданнями, які поставлені на 2016 рік. Окрім цього, очільник районної ради не залишив поза увагою і проблемні питання, які потребують допомоги районної влади у їх вирішенні.

Як зазначила Т.П.Шеремета, основним питанням, яке необхідно вирішити - це питання нового приміщення для Центру дитячої та юнацької творчості, адже нинішнє приміщення не відповідає потребам у діяльності закладу. 

Одночасно директор Центру звернула увагу Грабового Д.М. на те, що вже зверталась з проханням посприяти у вирішення даного питання до міського голови Р.Волуйка.

По завершенню зустрічі голова районної ради Дмитро Грабовий запевнив Тетяну Павлівну, що спільно з міською радою прикладе усіх зусиль, аби питання було вирішено позитивно.
 

Зразу ж після зустрічі з Шереметою Т.П. голова районної ради побував у музичній школі м.Гайворон, де зустрівся з директором музичного закладу КАРАВАНОМ Ю.М.

Під час зустрічі Юрій Михайлович ознайомив очільника районної ради з роботою та загальним станом музичної школи, її успіхами та досягненнями, окресли головні завдання на майбутнє, а також поділився проблемами, які існують на сьогоднішній день і потребують допомоги районної влади.

Так, Караван Ю.М. повідомив Дмитра Миколайовича про те, що вже проведено заміну вікон та дверей по всьому музичному закладу в повному обсязі, що сприяло покращенню комфортності під час проведення занять. Однак залишаються невирішеними питання заміни меблів та котла. Крім того, є необхідність облаштування санвузла.

По завершенню зустрічі Грабовий Д.М. повідомив, що задоволений загальним станом музичної школи, її успіхами та досягненнями, а також зауважив, що порушені питання, які потребують допомоги у їх вирішенні не залишаться поза увагою районної влади.
 

Останнім освітнім закладом, який відвідав сьогодні голова районної ради був Гайворонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, директором якого є Сергій ІЩУК.

Під час зустрічі Сергій Іванович ознайомив очільника районної ради з роботою комбінату, його основними напрямками діяльності, критеріями роботи, а також запросив Дмитра Миколайовича до музею, в якому відображена історія, розвиток і традиції МНВК з дня його заснування. При цьому директор закладу зазначив, що в 2016 року навчально-виробничий комбінат буде святкувати своє 55-річчя.

Також Іщук С.І. звернув особливу увагу Дмитра Миколайовича на те, що в комбінаті функціонує майстерня з різблярства, в якій встановлено сучасне обладнання, що дає змогу учням досягати значних успіхів при роботі з деревом. Тому часто роботи, які виготовлені учнями, приймають участь на різноманітних виставках народної творчості.

Одночасно Сергій Іванович ознайомив Грабового Д.М. з досягненнями гуртка аеромоделювання, який діє при навчально-виробничому комбінаті.

Проте, незважаючи на позитивні зрушення та досягнення комбінату, є й проблемні питання, які потребують і сторонньої допомоги. Зокрема, одним із важливих і болючих питань є заміна вікон в класах-майстернях. Враховуючи те, що вікна надто великих розмірів - вартість заміни цих вікон лише з однієї сторони складає більше 100 тис.грн., а це - чималі кошти для закладу.

Тому директор МНВК звернувся до голови районної ради посприяти у вирішенні даного питання на рівні району або навіть області.

Крім того Сергій Іщук зазначив, що комп'ютерний клас також потребує удосконалення та доукомплектування, адже комп'ютерна техніка не відповідає сучасним вимогам.

Підводячи підсумки зустрічі, Дмитро Грабовий зауважив, що міжшкільний навчально-виробничий комбінат був, є і має залишитись важливою ланкою трудової підготовки школярів, їх виховання та підготовки до праці, тому пообіцяв Сергію Івановичу, що прикладе усіх зусиль, аби сприяти у вирішенні порушених питань. 

___________________________

« повернутися до списку новин