Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 584

 

Шановні учасники ліквідації
наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції,
евакуйовані та переселені!

Шановні жителі Гайворонщини!   


Минає тридцять один рік, як сталася найбільша та найжахливіша за всю історію людства техногенна аварія на Чорнобильській АЕС.

 

 

 

Ці вікопомні події, що сталися на берегах Прип’яті, і все, що з ними пов’язане, не має терміну давності. З того часу цей квітневий день позначений глибокою тугою для кожного українця. Вибух на Чорнобильській атомній електростанції забрав тисячі життів, зробив десятки тисяч людей інвалідами на все життя. Зона відчуження перетворилася на страшне нагадування про жахливу трагедію.

 

 

Наслідки аварії ще багато десятиліть будуть проявлятися на місцевості, яка опинилася під впливом високих доз радіації. Щороку, відзначаючи скорботну річницю, ми згадуємо та вшануємо пам'ять тих, кого забрав Чорнобиль. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації. Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія, людська шана та вдячність героям-ліквідаторам. Події 26 квітня 1986 року ніколи не будуть забуті, а невимовний біль ще довго залишатиметься у наших душах та серцях. Наслідки трагедії ми гостро відчуваємо і досі – аварія породила проблеми, розв'язання яких залежатиме від багатьох поколінь українців. 

Віримо, що в скорботні дні Чорнобильської трагедії жителі Гайворонщини складуть данину вдячності нині сущим героям-ліквідаторам та належно вшанують світлу пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС. Тож нехай щира вдячність сучасників та нащадків завжди зігріває ваші серця! 

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих Героїв, у кого «мирний» чорнобильський атом забрав життя. Ми підтримуємо тих співвітчизників, чиє здоров’я донині несе відбиток страшної аварії. Держава повинна зробити все, щоб ліквідатори аварії на ЧАЕС отримали гідну компенсацію за втрачене здоров’я!

 


Низький уклін усім
нашим Героям-чорнобильцям!

Бажаємо  вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру, спокою та довгих років життя!

 

 


Ми маємо пам'ятати  про Чорнобиль та робити  все,
щоб більше в жодній частині світу не повторилася ядерна катастрофа.


З повагою,

Голова районної ради
Дмитро ГРАБОВИЙ« повернутися до списку новин