Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 100

Шановні земляки!


20 лютого ми вшановуємо пам'ять
Героїв Небесної Сотні -

людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни.

Їх вчинок змінив хід
сучасної історії України.

Завдяки їх самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку. І ми вже не зійдемо з цього шляху. Він не буде простим, але приклад Героїв Небесної Сотні ніколи не дасть нам здатися, скласти руки й відмовитися від поставлених цілей.

Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху.

Приклад тому – героїчний захист східних рубежів країни саме в ці лютневі дні, волонтерський рух, самопожертва в ім’я незалежності.


Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв! Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, щасливе завтра Української Держави!

Переконаний, що разом, спільними зусиллями ми змінимо країну, доведемо до кінця вкрай необхідні реформи, і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні.

І це буде найкращою даниною
їх світлій пам'яті.

Слава Україні!


З повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради

 

« повернутися до списку новин