Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 339

Дорогі земляки!


Щиро вітаю вас з нашими найбільшими державними  святами
Днем Державного

Прапора України
та
Днем Незалежності України!


Найдорожчою коштовністю для кожного народу є державна незалежність. Про  незалежність України мріяло багато поколінь українців, за неї віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ.

Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність.

Героїчно і самовіддано борючись, українці віддають за неї  свої життя на сході держави. Виборюючи волю для прийдешніх поколінь, з прапором піднімаються на бій.

З ним святкують здобуті перемоги, з ним відходять у вічність. Наразі ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.


Дорогі друзі! Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу!

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання
та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним !


З великою шаною та повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради

« повернутися до списку новин