Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 167

Гайворонська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад вчителя-дефектолога та вчителя лікувальної фізкультури комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Гайворонської районної ради Кіровоградської області.

         У конкурсі можуть брати участь особи, які мають повну вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", "Фізичне виховання" (лікувальна фізкультура). Стаж роботи за фахом не менше 3 років.

         Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають (особисто або поштою) до конкурсної комісії (адреса: м. Гайворон, пл. Героїв Майдану, 5, каб.8) такі документи:

  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у

довільній формі

  • копію паспорта громадянина України;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних (додаток 1)
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, мають право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в засобах масової інформації. У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається зазначена по поштовому штемпелі.

Дата проведення конкурсу 21 січня 2020 року за адресою: м. Гайворон, пл. Героїв Майдану, 5.

За додатковою інформацією звертатись за адресою м. Гайворон, вул. В.Кобзаря, 1/18 до директора комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Гайворонської районної Чепельської Лариси Валеріївни (приміщення типографії).« повернутися до списку новин