Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 166

Шановні державні службовці Гайворонщини!


Сердечно вітаю Вас із професійним святом Днем державної служби!


Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Сьогодні, узявши все краще зі світового досвіду, спираючись на національні традиції й особливості, сучасна державна служба є тією інституцією, без якої неможливий поступальний розвиток України.

Від професіоналізму, досвіду, відповідальності, ініціативності й сумління кожного державного службовця значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у державі, а відтак утвердження країни як рівноправного і поважного члена європейської спільноти.

Громадяни України чекають від вас якісних адміністративних послуг, ефективних управлінських рішень та позитивних змін в усіх сферах суспільного життя.


З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.


Від душі бажаю Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв,
добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.


З повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради

« повернутися до списку новин