Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 109

Дорогі наші ветерани та люди похилого віку!


Щиро вітаю вас з Днем ветерана
та Міжнародним днем
людей похилого віку!


Важко переоцінити ваші здобутки, за якими стоять наполеглива праця, мужність, героїзм і відвага кожного з вас.

Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя.  

Пройдений шлях і ветерана Великої Вітчизняної війни, і ветерана Збройних Сил чи органів внутрішніх справ, і воїна-інтернаціоналіста, і ветерана праці, всіх, кому ми завдячуємо українською державністю - гідний взірець для наслідування.
Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам'яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім'я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів.

Дозвольте щиро і сердечно привітати вас зі святом вашої осені. І нехай вона буде сонячною і теплою, тихою і спокійною. Нехай буйні вітри обходять ваші обійстя, а радість і добро оселяться в ваших домівках.


З душевним трепетом і теплом висловлюю вам сердечні слова синівської вдячності за тяжку працю, подвиги та чесноти. Прийміть побажання міцного здоров’я, щастя і благополуччя, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах.
Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться
родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. 

 

Зі святом Вас!!!
З Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку!


З глибокою повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради« повернутися до списку новин