Гайворонська районна рада

.

Переглядів: 112

Дорогі ветерани,
воїни - інтернаціоналісти!

Сьогодні ми маємо віддати належне усім, хто волею долі став учасником бойових дій
в Афганістані.

15 лютого 1989 року, 31 рік тому, для наших солдатів закінчилася афганська війна. Саме тому, у ці лютневі дні ми щороку вшановуємо усіх, хто долучився до виконання інтернаціонального обов’язку. У цей день ми згадуємо тих, кого втратили в Афганістані та інших гарячих точках.

Не варто забувати, що усі, хто пройшов війну в Афганістані, свято вірили, що вони виконують державну місію, прагнули забезпечити мир і спокій на багатостраждальній афганській землі.

 

Історія свідчить, що тисячолітній досвід не переконав людство в абсурдності війни. Але більшість вже усвідомила, що за помилки, зроблені кимось, розпла-чуються своїми життями наші близькі.  


Та війна залишила невиліковні рани не лише в учасників бойових дій, але й у наших душах. Загалом Україна втратила близько 4 тис. молодих хлопців, 6 тис. стали інвалідами, ще 72 чоловіки залишились у полоні або пропали безвісти. 


Усі ви залишилися вірними присязі. Ви проявили мужність та героїзм, самопожертву заради бойових побратимів.

Ви заклали ті бойові традиції, які потім, як повітря, нам були потрібні, коли треба було боронити Батьківщину.

Так є і тепер, коли імперія-агресор знову намагається зламати наше життя і життя кожного громадянина-українця. Усі ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, прикладом служіння народу та державі у наші дні.

Сьогодні теж триває війна. Однак цього разу вона зовсім близько від нашого дому. На сході нашої держави гинуть молоді патріоти, які ціною власного життя дарують нам можливість жити у своїй, вільній та незалежній Україні. Воїни - інтернаціоналісти, маючи досвід бойових дій, знову відгукнулися на поклик держави і пішли добровольцями або в ряди ЗСУ, навчаючи молоде покоління військовослужбовців ратній справі.


Ми низько вклоняємося перед усіма вами – колишніми та нинішніми захисниками інтересів рідної країни. Дай Боже вам здоров’я. Дай Боже, щоб ви більше раділи від життя і жили якомога довше.

Щастя вам, наснаги і низький уклін!


З повагою та шаною,
Дмитро ГРАБОВИЙ, 
голова Гайворонської районної ради« повернутися до списку новин