Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 115

Вічная пам’ять полеглим на полі бою, честь і слава живим героям!

Сьогодні один із найбільш важких днів в нашій історії: 22 червня - День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні 

День, який навчив Український народ найбільшому – любити мир. День, який нагадує нам всім про жахи і страхіття війни. 


Дорогі ветерани!
Шановні земляки!


79 років тому на нашу землю прийшла кривава війна, яка забрала мільйони життів українців.
Кожна родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни. Територія України була одним з вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.

Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке не стирається з історичної пам’яті.

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся з тієї страшної війни, віддавши своє життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

Українці й досі проходять нелегкий шлях, демонструючи прагнення до свободи дають гідну відсіч агресору, захищаючи нашу державність та територіальну цілісність.

 

Шановні земляки! Нехай у нашому житті не повторяться жахливі події воєнного лихоліття. Хай завжди над нами буде сонячне і безхмарне небо, а в наших домівках панують мир, добробут і щастя!
 

Вічна пам’ять загиблим!
Довгих років життя та шана ветеранам!

 

З глибокою повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради

 

« повернутися до списку новин