Гайворонська районна рада
Гайворонський район, Кіровоградська область

.

Переглядів: 556

Шановні підприємці!


Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України,
у нашій державі відзначається

День підприємця 

У  цей день  ми вшановуємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу, людей, які не  тільки взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім’ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари, надають послуги, наповнюють бюджет держави. 

Висловлюю глибоку повагу підприємцям, без підтримки та спонсорської допомоги яких неможливо уявити благодійну діяльність у районі. Велику надію, шановні підприємці, покладаю на взаєморозуміння, подальшу ефективну співпрацю заради економічного процвітання району і покращення добробуту наших мешканців.

Особливі слова подяки адресую підприємцям-волонтерам, які з перших днів військових дій в Україні проводять велику організаторську роботу щодо підтримки Української Армії, вирішують проблеми забезпечення наших воїнів-земляків засобами захисту, продуктами харчування та іншими необхідними речами.


У цей чудовий день прийміть побажання міцного здоров’я і сімейного благополуччя!

Нехай усі Ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим!

Нехай доля завжди посміхається Вам, а партнери ніколи не підводять! Подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України.

Щастя, миру і злагоди Вам і Вашим родинам!


З повагою,
Дмитро ГРАБОВИЙ,
голова Гайворонської районної ради

« повернутися до списку новин